KIA automašīnu veiksmes stāsts

Uzņēmums KIA ir pazīstams visā pasaulē. Šis ražotājs ir viens no vecākajiem automašīnu zīmoliem Dienvidkorejā. Ja mēs ņemam vērā ražošanas apjomus, ko zīmols nodrošina šobrīd, tad uzņēmums ir piektais lielākais automašīnu ražotājs pasaulē. Viena gada laikā tiek saražots vairāk nekā pusotrs miljons automašīnu astoņās montāžas rūpnīcās Āzijā un Eiropā.

Uzņēmums pirmo reizi reģistrēts 1944. gadā, kad Jongdenpo [Yeongdeungpo-gu] rajonā netālu no Seulas sāka darboties ražošanas cehi. Tolaik uzņēmums ražoja velosipēdus un aksesuārus tiem. Uzņēmuma prezidents Paks Čohi bija pārliecināts, ka Dienvidkorejas daudzo pārciesto karu dēļ valstij ir vajadzīgs uzņēmums, kas ļautu tai palielināt ekonomisko izaugsmi. Tieši šajā laikā tika pieņemts lēmums pārkvalificēt uzņēmumu par transportlīdzekļu ražotāju.

Mūsdienu uzņēmuma "KIA Motors" debitēšana

Apjomīgās ambīcijas noveda pie tā, ka jau divdesmitā gadsimta vidū sāka atvērties pirmās zīmola rūpnīcas, kas ražoja motociklus un mazus komerciālos transportlīdzekļus. Pirmās iestrādnes un sekojoši – pirmie sasniegumi vieglo automobiļu jomā tika gūti pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados. Tomēr pilsētas automašīna KIA parādījās tikai 1974. gadā. Transportlīdzekļu ražošanas ilgtermiņa attīstības gaitā tika pieņemts, ka zīmols ātri virzīsies uz priekšu, apsteidzot konkurentus. Automašīnu cenas bija diezgan pieņemamas, jo tās tika veidotas, pamatojoties uz dzinēja darba tilpumu.

Septiņdesmitajos gados uzņēmums saņēma tiesības ražot savus mehāniskos transportlīdzekļus. Zīmola dīzeļdzinēji ievērojami pārsniedza citu tā laika populāro ražotāju dzinējus, kas ļāva klientiem piedāvāt izdevīgas automašīnas arī astoņdesmito gadu finanšu krīzes laikā.

Sākot ar 1990. gadu, uzņēmums tika oficiāli pārdēvēts par KIA Motors Corporation. Tieši šajā periodā ražotājs cītīgi iekaroja Rietumu valstu autovadītāju sirdis. Parādās pilnvērtīga pārstāvniecība Amerikas Savienotajās Valstīs. Tikmēr Eiropā KIA dīleri sāk piedāvāt tirgū leģendāro KIA Sephia. 1992. gadā tika izlaists Sportage parketa apvidnieks, kas tiek uzskatīts par ilgtermiņa konstrukciju, jo tas tika izstrādāts veselus desmit gadus. Šim vieglajam apvidus auto izdevās iekarot pircēju sirdis ne tikai ar pilnpiedziņu, bet arī par diezgan pievilcīgo cenu.

Mūsdienās uzņēmums ir kļuvis tik veiksmīgs, ka tā automašīnas tiek pārdotas 172 pasaules valstīs. Korporācija cītīgi strādā, lai paplašinātu savu ietekmi automobiļu tirgū. Kopumā zīmola uzņēmumi nodarbina vairāk nekā 40 tūkstošus darbinieku, un gada ienākumi nesamazinās zem 17 miljardiem USD.

Kādi KIA modeļi ir vispieprasītākie?

Daudzi cilvēki pārdod KIA automašīnas, izmantojot populāro tiešsaistes platformu Dalder, piedāvājot normālas cenas samērā populāriem transportlīdzekļu modeļiem. Vienmēr var atrast vairākus auto zīmola variantus, gan jaunus no salona, gan mazlietotus un lietotus, uzturētus un lieliskā stāvoklī:

  • KIA Sportage. Šis apvidus auto ir īsta leģenda. Daudzi cilvēki pērk KIA Sportage, jo šī automašīna spēj lepoties ar patīkamu dizainu, ērtu salonu un augstu uzticamību. Neskatoties uz to, ka šis auto uzskatāms par parketa apvidnieku vai krosoveru, automašīnas izmēri pārsniedz kompaktklasē pieņemtos.
  • KIA Cerato. Vairāk nekā divdesmit gadu vēsturē šī automašīna ir kļuvusi par īstu leģendu starp kvalitatīvu sedanu cienītājiem. Uzņēmuma speciālisti spēja realizēt patiesu revolūciju, izveidojot vienkāršu, bet tajā pašā laikā ļoti ērtu transportlīdzekli. Izcilā audio sistēma un klimatkontrole ir paveikuši savu darbu – automašīnas pārdošanas apjomi nav samazinājušies jau divus gadu desmitus.
  • KIA Rio. Šis transportlīdzeklis ir ieguvis popularitāti visā pasaulē, un daudzi tieši šo modeli saista ar populāro Dienvidkorejas zīmolu. Modeļu līnijas ietvaros pastāv gan sedans ar četrām durvīm, gan hečbeks ar piecām durvīm. Neatkarīgi no konkrētā izpildījuma, automašīna demonstrē fenomenālu ātrumu un neticamu braukšanas komfortu.

Pilnīgi nav nepieciešams tērēt liekus naudas līdzekļus, pērkot šīs automašīnas, izmantojot oficiālo automašīnu tirdzniecības vietu, jo Dalder vietnē varat izmantot privāto pārdevēju pakalpojumus, kuri izvieto sludinājumus un ir gatavi pārdot KIA labā stāvoklī ar mazu nobraukumu. Šādā gadījumā izdosies ieekonomēt paprāvu naudas līdzekļu apjomu, iegūstot pilnībā lielisku mazlietotu vai lietotu KIA automašīnu. Galvenais ir pareizi veikt pirkumu, izmantojot vietni, piedevām personīgi pārbaudot konkrēto automašīnu.

Kā iegādāties KIA, izmantojot sludinājumu portālu dalder.lv?

Vietnē Dalder ir daudz vieglāk nopirkt labu lietotu KIA no tiešsaistes reklāmām, nekā tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Lietotājam ir jāpavada vien nedaudz minūtes, lai atrastu īsto transportlīdzekli tuvu savai atrašanās vietai un atbilstoši savām vajadzībām. Ir jāpievērš uzmanība vairākām niansēm:

  • Sludinājumam pievienota fotogrāfija. Tā kā ikviens lietotājs vietnē var publicēt savu piedāvājumu par automašīnas pārdošanu, nav pārsteigums, ka dažās reklāmās var nebūt fotoattēla. Priekšroka jādod tām pārdošanas opcijām, kurās nodrošināti automašīnas ārpuses un iekšpuses attēli.
  • Saikne ar pārdevēju Noteikti uzdodiet jautājumus personai, kura ievietojusi sludinājumu vietnē. Tas ļaus pavadīt minimālu laika apjomu, lai uzzinātu visu veidu pārdošanai izliktā transportlīdzekļa iespējamos defektus. Lai ātri uzdotu pārdevējam jautājumus par automašīnas iespējamajām problēmām, varat izmantot vietnē iebūvēto tērzēšanas iespēju.
  • Ģeogrāfiskā atrašanās vieta Vietnes funkcionalitāte ļauj ātri noteikt, kurā ģeogrāfiskajā reģionā tiek pārdota automašīna. Tādēļ bez problēmām būs iespējams iegādāties automašīnu savā pilsētā, ja to uzreiz atzīmēsit tiešsaistes platformas filtros.

Tā kā serveris Dalder tika izveidots, lai vienkāršotu jebkura KIA modeļa pārdošanas vai pirkšanas procesu, visas funkcionalitātes mērķis ir ietaupīt lietotāja laiku. Tieši tāpēc iespējams viegli saglabāt automašīnu meklēšanas filtrus, lai vietne automātiski nosūtītu paziņojumu lietotājam, tiklīdz pārdošanā parādīsies viņam nepieciešamais transportlīdzeklis. Ziņojums tiek nosūtīts gan uz lietotāja personīgo kontu, gan uz reģistrēto e-pasta adresi.

LV / Kia

Tags

kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив