Kia Niro ir mainījusies nākamās paaudzes

Diezgan labs kompakts krosovers Kia Niro ir aizstāts otro paaudzi. Modelis ir pierādījis sevi arī rietumu tirgū, pateicoties tās pieņemamu kvalitāti meistarība un interesantu dizainu. Tā rezultātā, Kia priekšniekiem deva go-uz priekšu, lai izstrādātu jaunas paaudzes krosoveru, kas iepriecinās pircējus ar nedaudz lielāku komfortu un iespējām.


Tūlīt, mēs atzīmējam, ka līnija benzīna dzinēju automašīnas ir palicis praktiski nemainīgs. Protams, pāris jaunas iespējas tika pievienoti pie tā, bet daži galvenie izmaiņas galvenajā tehniskajā daļā automašīnu nenotika.

Bet izskats atjaunināto Kia Niro tika pastiprināti diezgan stipri. Un tas nav tikai par standarta kosmētikas izmaiņas režģa un optiku. Šoreiz dizaineri got sajaukt, ja ne vairāk kā pilntiesīgu pārstrādājot ķermeni, tad tā ir pietiekami modernizācijas. Izrādījās, mūsu garšas, ļoti labs.

Atjauninātais auto būtu sagaidāms auto dīleriem, ko sākumā 2022, tomēr tas vēl nav oficiālie dati. ASV sūtījumi var tikt atlikta sakarā ar pārtraukumiem uz jūras kravu. Tas ir iemesls, kāpēc Kia paplašina savu ražošanas jaudu ārzemēs.

LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив