Kia EV9 būs jaunais izstādes auto

Jaunais Kia EV9 beidzot tiek atklāts sabiedrībai īsā, bet ļoti saistošā teaser video. Viņa kadros viņi parādīja SUV šiko ārpusi, kā arī īsi demonstrēja minimālistisko un moderno automašīnas interjeru. Kopumā modelis izskatās ļoti interesants, ņemot vērā nestandarta pieeju tā dizainam.


Jā, Kia EV9 dizainu veica Karims Khabibs, kuram iepriekš bija vairāki projekti E-GMP platformā. Pēc autora domām, viņu iedvesmojuši pretstati dizainā, kas piesaista, neskatoties uz visām atšķirībām. Godīgi sakot, mēs īsti nesapratām, kas ir likts uz spēles, taču mašīnas galīgā versija izskatās diezgan laba.

Kas attiecas uz tehniskajiem parametriem, tad te viss vēl ir ļoti, ļoti neskaidrs. Iepriekš minētais tīzeris, protams, nekādu skaidrību šajā jautājumā neieviesa, tāpēc varam vadīties tikai no baumām, kuras nav oficiāli apstiprinātas. Skaidrs ir tas, ka Kia EV9 kļūs par pilnvērtīgu elektromobili, kas ar vienu uzlādi spēj nobraukt vairāk nekā 500 kilometrus.

Auto parādīšanos auto salonos ir vērts sagaidīt ne agrāk kā nākamā gada vidū. Tajā pašā laikā izlaišanas datums var tikt atlikts, zinot Kia izstrādātāju lielo mīlestību pret detaļām to dārgajos modeļos.

LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив