Kia Sportage Hybrid novērtēs ekonomiju

Hibrīdautomobiļi no Āzijas reģiona vienmēr ir bijuši slaveni ar savu uzticamību un izgatavojamību. Tomēr jaunās paaudzes hibrīdi mūsdienās vairāk paļaujas uz Rietumu ražotājiem, kuri ir uzkrājuši milzīgu pieredzi šādu mašīnu ražošanā. Neskatoties uz to, tiek izlaists Kia Sportage Hybrid, kam vajadzētu pārsteigt Rietumu auditoriju ar savu ekonomiju.


Automašīnas šasiju attēlo 220 zirgspēku benzīna dzinēja simbioze, kas darbojas kopā ar diviem elektromotoriem. Kopumā visas instalācijas kopējā jauda ir aptuveni 350 ZS, kas kopumā pietiks ar lielu rezervi.

Attiecībā uz degvielas patēriņu šeit jāņem vērā 20 kW * h akumulatora klātbūtne, kuru var pilnībā uzlādēt no tīkla vai augstsprieguma uzlādes stacijas. Ja runājam par benzīnu, tad tā patēriņam vajadzētu būt apmēram 3,85 litriem uz simtu, kas ir ļoti, ļoti labs rādītājs.

Turklāt modelis lepojas ar elektronisku komponentu klātbūtni, kas nav uzstādīti katrā budžeta automašīnā no Kia. Šeit autovadītāji atradīs pilnvērtīgus palīgus, asistentus parkojoties un pārvietojoties atpakaļ, kā arī dažus citus mikroshēmas.

LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив