Pirmie 4 Book of Ra spēļu automāti

Book of Ra spēļu automātu sērija ir viens no visaizraujošākajiem tiešsaistes produktiem, kas jebkad ir radīti. Novoline un Gaminator izveidotā Book of Ra sērija piedāvā svaigu skatījumu uz pazīstamu pieredzi. Izstrādes gadu garumā ir radītas ne viena, bet vairakas dažādas spēles versijas, no kurām katra savā veidā ataino senās ēģiptiešu leģendu. Spēlētāji var izmantot dažādas pārsteidzošas iespējas, tostarp dāsnus likmju limitus un īpašu azartspēļu funkciju, kas ļauj jebkurā brīdī dubultot laimestu. Sporta totalizators ceļvedis iekļauj nepieciešamo informāciju azartspēļu pasaulē. 

 

Classic Book of Ra 

 

Pirmā sērijas daļa Book of Ra Classic tika izdota 2005. gada martā. Spēles atšķirīgā koncepcija izpelnījās to spēlētāju atzinību, kuri vēlējās padziļināti iedziļināties Senās Ēģiptes noslēpumos, neraugoties uz tās salīdzinoši vienkāršo un nekomplicēto spēles gaitu. 

 

Spēlei tajā laikā bija 92,13 % spēlētāju atdeves procents. Sākotnējā versijā bija 9 vinnestu līnijas un 5 ruļļi, kas tajā laikā bija standarts lielākajā daļā spēļu. 

 

Book of Ra Classic spēlē vinnesti tiek sadalīti no kreisās puses uz labo. Spēlē ir arī "wild" simbols, kas attēlots kā grāmata, kurā, kā tiek uzskatīts, ir dieva zināšanas. 

 

Spēlētāji, kas izkārto trīs "wild" simbolus, tiks nosūtīti uz bonusa līmeni, kurā viņiem tiks piešķirti 10 bezmaksas griezieni. Katrai uzvarai ir pievienota "riska" iespēja, kurā spēlētājs uzliek savu laimestu uz monētas metiena, lai dubultotu savu naudu. Riska funkciju spēlētājs var izmantot līdz 5 reizēm. 


Book of Ra Deluxe 

 

Pēc ilgas perioda 2008. gada aprīlī Novomatic beidzot izlaida Book of Ra Deluxe - atjauninātu populārā klasiskā izdevuma versiju. Lai gan kopš tā laika viņi ir publicējuši vēl pāris šīs sērijas spēļu automātus, šis joprojām ir viens no populārākajiem. Novomatic uzlaboja vispārējo interfeisu un spēles dizainu, padarot to par ievērojamu soli uz priekšu grafikas kvalitātes ziņā. 

 

Papildus grafiskajiem uzlabojumiem izstrādātāji pievienoja vienu papildu vinnestu līniju, palielinot kopējo laimestu kombināciju skaitu līdz desmit. Spēlētāji var gūt labumu arī no lielākām teorētiskajām balvām un 10 bezmaksas griezieniem, ja bonusa līmenis tiek aktivizēts ar 3 vai vairāk grāmatas simboliem. 

 

Spelejot šos spēļu automatus spēlētājiem ir jābūt pacietīgiem, jo vinnesti ir retāki, taču tie ir ienesīgāki. Deluxe versijas atdeves koeficients ir palielināts līdz 95,5 procentiem. 

 

Book of Ra Deluxe 6  

 

Pēc spēles panākumiem Novomatic nolēma to 2015. gadā atjaunot pēc septiņu gadu pārtraukuma. Book of Ra 6 tiešsaistes versijai ir visas tā laikmeta raksturīgās iezīmes - acīm tīkama, ar nogludinātām raupjām malām, spēle uzrunā gan tradicionālistus, gan jaunās paaudzes spēlētājus. 

 

Deluxe 6 izdevums būtībā ir identiska iepriekšējām versijām gandrīz visos aspektos. Tomēr ir kāds intriģējošs pavērsiens - spēlei tagad ir seši, nevis pieci ruļļi kā iepriekšējos izdevumos. Neraugoties uz to, ir 10 vinnestu līnijas un unikāls simbols, kuru aktivizējot, tiek piešķirti 10 bezmaksas griezieni. 

 

Book of Ra Deluxe 6 atdeves koeficients ir 96 procenti, kas ir neliels uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo izdevumu. Spēlējot šo spēli, spelētaji var aktivizēt arī unikālu paplašinošu simbolu, lai gūtu papildu peļņu.

Book of Ra Deluxe Jackpot 

 

Tā kā progresīvie džekpoti kļūst arvien populārāki nozarē, Novomatic ir izvēlējies izveidot īpašu džekpota spēli vienai no savām populārākajām spēlēm. 

 

2017. gada aprīlī tika ieviesta Book of Ra Jackpot Edition ar potenciālo atdeves koeficientu 94,26%. Book of Ra ruļļi ir atgriezušies pie pamatprincipiem - 10 vinnestu līnijas un 5 ruļļi. Likmju lielumi ir mainīti uz 0,10 un 20,00 katrā griezienā. 

 

Novomatic ir palielinājis maksimālo vinnestu katrā griezienā līdz 500 reizēm no jūsu pašreizējās likmes, palielinot kopējo vinnestu līdz 500*20,00. Simbols "Grāmata", tāpat kā iepriekšējās šīs spēles versijās, piedāvās Jums piekļuvi 10 bezmaksas griezieniem, kas ļauj iespēju piekļūt lielākām balvām. 


Ja spēļu automāti nav domāti Tev, ir arī Klondaika totalizators, kuru iespējams izmēģināt. LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив