Piektā Kia Sportage paaudze nonāca sērijās

Kia Sportage piektā paaudze sasniedza masveida ražošanu. Vidēja budžeta krosoveru plānots pārdot Eiropā, ASV, kā arī NVS valstīs, kur pamazām pieaug pieprasījums pēc Kia modeļiem. Kopumā par visām šī jaunā produkta funkcijām un to, ko tas var piedāvāt klientiem šajā īsajā pārskatā.

Teiksim uzreiz par dzinēju līniju, kurā, pretēji gaidītajam, nebija vietas dīzeļa spēka agregātiem. Benzīna dzinēja vidējā jauda ir aptuveni 150 ZS, kas atbilst krosovera klasei un izmaksām. Runājot par pārnesumkārbu, autobraucējiem tiks piedāvāta sešpakāpju manuālā vai astoņu pakāpju automātika ar visu riteņu piedziņu.

Arī Kia Sportage izskats ir diezgan standarts un nevar lepoties ar uzkrītošiem mirkļiem. Jā, ar šo LED optiku un labi sabalansētajām proporcijām auto izskatās diezgan jauki, taču tai viennozīmīgi pietrūkst kaut kāda wow efekta.
Salonā ir pietiekami daudz vietas gan pasažieriem, gan pārvadājamai bagāžai. Turklāt ir pietiekami daudz iespēju, tostarp apsildāma stūre, sēdekļi un logi. Ir iekļauta vienkārša, bet funkcionāla multivides sistēma.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив