Kia Stinger iegūs Kia Connect sistēmu

Pārveidotais Kia Stinger, kas šopavasar saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu, beidzot tiks oficiāli savienots ar jauno Kia Connect sistēmu, kas ļauj saņemt programmatūras atjauninājumus “pa gaisu”, neapmeklējot servisa centrus. Turklāt sistēmā ir iekļautas vairākas citas noderīgas iespējas, par kurām mēs runāsim šajā ziņā.
Sistēma Kia Connect tiek tieši savienota ar lietotāja kontu, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, pēc tam to var izmantot gan pašā automašīnā, gan no ierīces ekrāna. Jo īpaši šeit ir durvju bloķēšanas, tālvadības dzinēja iedarbināšanas vai automašīnas atrašanās vietas izsekošanas funkcija.

Pati sistēma var palīdzēt iegūt informāciju par satiksmes sastrēgumiem, degvielas uzpildes stacijām, apkopes pakalpojumiem un stāvvietām. Turklāt, izmantojot sistēmu, var pierakstīties iepriekš minētajās iestādēs, kas pieejamas speciālā katalogā.
Tajā pašā laikā Kia Connect būs pieejams pat zemākajos krosovera apdares līmeņos, kas pilnībā izlīdzina visu pircēju tiesības, padarot funkciju par standartu. Laika gaitā visi jaunie Kia produkti pēc noklusējuma atbalstīs šo sistēmu, tāpēc pasaule kļūs vēl vienkāršāka un drošāka.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив