Pēc atjaunināšanas Kia XCeed ir sadārdzinājusies

Labs hečbeks Kia XCeed pēc nākamā atjauninājuma ir sadārdzinājies. Tajā pašā laikā regulāra pārveidošana ietver dzinēju klāsta paplašināšanu, kā arī daudz patīkamu jauninājumu salonā. Modelis pēdējo reizi tika atjaunināts 2020. gadā. Ko jaunu korejieši mums ir sagatavojuši? Noskaidrosim kopā!
Sāksim ar pašu galveno, proti, jaunajiem spēka agregātiem, ko pārstāv 1,5 T-GDI Smartstream benzīna dzinējs ar 150 ZS jaudu. un 253 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī tā līdzinieku 1,4 T-GDi ar 140 ZS. un 242 ņūtonmetru griezes moments. Abi strādā ar 7DCT robotu un priekšējo riteņu piedziņu, tāpēc nekas jauns šajā ziņā.

Tagad par ārpusi, kas ieguvusi jaunu optiku, radiatora režģi un pāris apzīmogotus virsbūves elementus. Kopumā viss izskatās labi, lai gan arī šajā ziņā kardinālu izmaiņu nav.
Tas, kas patiešām ir mainījies uz labo pusi, ir interjers, kurā ir nomainīti absolūti visi sēdekļi, pat pamatkonfigurācijā. Tika pievienota arī laba multimediju sistēma, digitālā kārtība un apsildāma daudzfunkcionāla stūre. Lai gan multivides sistēmai ir mazs 8,5 collu ekrāns, tā joprojām atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, kā arī visu nepieciešamo funkcionalitāti.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив