Kia Stonic GT Line iepriecina ar jaunu dekoru

Kia Stonic GT Line ir jauna īpaša laba krosovera versija, kas var iepriecināt pircējus ar uzlabotu dekoru un jaunu turbodzinēju. Koncentrēšanās uz sporta auditoriju jau sen ir bijusi izdevīga autoražotājiem, un tāpēc šādu versiju pieejamība vairāk vai mazāk populāros automobiļos ir tikai laika jautājums.
Sāksim ar pašu galveno, proti, trīskāršo 1.0 T-GDI Smartstream turbokompresoru ar 120 ZS. Turklāt tas darbojas kopā ar EcoDynamics + hibrīdsistēmu, tādējādi palielinot jaudu par +20 ZS. izskatās diezgan labi, lai gan tādu spēka agregātu nebūtu vērts saukt par sportisku galīgi.

Pēc izskata modelis saņems dizaineru 17 collu riteņus, LED miglas lukturus, oriģinālu resti un sava veida virsbūves komplektu, kas izskatās diezgan pieticīgi. Protams, ikona ar prefiksu GT Line pilnībā kompensē šo nelaimīgo pārpratumu.
Atjauninātais modelis jau nonācis uz konveijera, kas nozīmē, ka Eiropas auto dīleros auto parādīsies aptuveni pēc pāris mēnešiem. Tajā pašā laikā jau ilgu laiku ir atvērti modeļa priekšpasūtījumi, tāpēc “sporta” automašīnu cienītāji var atvērt savus makus un rezervēt šo vidēja budžeta krosoveru.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив