Kia K5 saņēma visaptverošu atjauninājumu

Labs biznesa sedans Kia K5 nesen saņēmis diezgan nozīmīgu atjauninājumu, ko var saukt par restyling. Modelis ir vispusīgi atjauninājis savu izskatu, kā arī saņēmis vairākus jaunus dzinējus savā dzinēju rindā. Protams, tas viss ietekmēja automašīnas cenu, taču lojālie Korejas zīmola pircēji ir gatavi piemaksāt par uzlabotu kvalitātes līmeni.
Korpuss varēs lepoties ar jauniem toņiem, tostarp slaveno pelēko metālisko. Bija spilgts sporta virsbūves komplekts, jauna LED optika, kā arī vieglmetāla diski ar elegantu formu, kas tika izgatavoti pēc pasūtījuma. Iepriecina arī salona interjers, kas saņēma uzlabotus sēdekļus un lielisku klimata kontroli.

Starp citu, multivides sistēma ir ieguvusi virkni jaunu funkciju, tostarp aplikāciju atbalstu, vadītāja palīgus un parkošanās palīgu, kas darbojas ar augstas kvalitātes atpakaļskata kameru.
Kas attiecas uz pieejamajām versijām, būs 3. Classic, Comfort un Luxe. Visi no tiem atšķirsies pēc izskata, kā arī tehniskā aprīkojuma. Sedana izmaksām vajadzētu palielināties par aptuveni 25-40 procentiem. Eiropā automašīnu vajadzētu sagaidīt līdz 2022. gada beigām. Mēs ar nepacietību gaidām atjaunināto sedanu mūsu pārskatā, kuru varat atrast šajā vietnē.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив