Kia Carnival ir uzlabojis aprīkojuma līmeni

Kia Carnival ir viens no Dienvidkorejas autoražotāja jaunajiem modeļiem, kas uzrāda ļoti labus pārdošanas apjomus. Patiesībā šis auto tiek izjaukts tik labi, ka korejieši nolēma izdot nelielu atjauninājumu, kas uzlabo krosvena aprīkojumu pat visvienkāršākajā komplektācijā. Šis atjauninājums tiks apspriests šajā rakstā.
Kia Carnival var attiecināt uz vidēja budžeta automašīnām, kas nozīmē, ka no krosovera nevajadzētu gaidīt nekādus izrāvienus. Tā vietā autovadītāji tagad var paļauties uz uzlabotu divu zonu klimata kontroli, apsildāmiem sēdekļiem, daudzfunkcionālu stūri un atjauninātu digitālo instrumentu paneli.

Tika pievienots arī Kia Connect komplekss, kas tagad uzstādīts gandrīz visās jaunajās Kia automašīnās. Turklāt dzinēju klāsts ieguva pāris jaunus dzinējus, tostarp 199 ZS dīzeli. un 440 ņūtonmetru griezes moments. Šis dzinējs darbojas, tostarp ar automātisko pārnesumkārbu un visu riteņu piedziņu.
Kopumā atjauninātais karnevāls patiešām ir kļuvis gaišāks un pievilcīgāks. Jebkurā gadījumā praktiskiem pircējiem būs ar ko pārsteigt savu ģimeni un iepriecināt tās biedrus ar komfortu.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив