Kia Cerato pievienota cenai pēc pārveidošanas

Nav slikti visos aspektos, Kia Cerato krosovers saņēma izcilu pārveidojumu Eiropas tirgum. Papildus kosmētiskām izmaiņām, kuru veikalā nav tik maz, dzinēju klāstam ir pievienoti vairāki jauni dzinēji, kā arī papildu transmisijas veids. Diemžēl atjauninātais auto arī pielika cenu.
Sāksim savu īso apskatu ar Kia Cerato izskatu, kas ieguvis skaistu hromētu radiatora resti, diskus, piecas jaunas virsbūves krāsas un LED optiku, bez kuras nav iedomājams ne viens vien moderns auto.

Dzinēju rindā papildināšanu pārstāv 1,6 MPI uz 128 ZS. un 155 ņūtonmetru griezes moments. Ir arī diezgan griezes moments 2,0 MPI ar 150 ZS. un 192 ņūtonmetru griezes moments. Abi motori strādā ar jaunu automātisko pārnesumkārbu. Salonā no opcijām tika pievienota daudzfunkcionāla stūre un uzlabots gaisa kondicionētājs.
Modeļa izmaksas maksimālajā komplektācijā ar jaunu dzinēju un ātrumkārbu atkarībā no dīlera pieaugs par aptuveni 3-4 tūkstošiem eiro. Kopumā tā ir ļoti reāla summa, ņemot vērā modifikācijas sarežģītību un raksturu. Pretējā gadījumā Kia Cerato joprojām ir tas pats lielisks krosovers par naudu.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив