SUV Kia Mohave nedaudz uzlabots

Dienvidkorejas giganta Kia plašākajā modeļu klāstā nav tik daudz pilnvērtīgu apvidus transportlīdzekļu. Šodien mēs runāsim par atjaunināto Kia Mohave, kas tikai pagājušajā nedēļā ieguva diezgan masīvu modifikāciju komplektu.
Pirmkārt, jāatzīmē bezceļa modeļa dizains, kas izrādījās elegants un vienlaikus agresīvs. Tomēr Kia Mohave ārpuse joprojām ir tālu no sporta modeļu patiesi “ļaunajām” aprisēm. Neskatoties uz to, jaunais režģis kopā ar interesantu optiku un masīvu buferi dara savu.

Dzinēju rindā parādījies arī jauns spēka agregāts, proti, V6 ar turbokompresoru ar 249 ZS. un 549 ņūtonmetru griezes moments. Kā jūs droši vien jau uzminējāt no deklarētajiem raksturlielumiem, mēs gaidām dīzeli ar turbokompresoru, kas darbojas arī ar izcilu astoņu pakāpju automātu, kas lepojas ar pievienojamu visu riteņu piedziņu.
No papildu iespējām, kas pieejamas dārgākos aprīkojuma līmeņos, jāatzīmē elektriskā daudzfunkcionālā stūre, rindas vadības sistēma, kā arī vairāki jauni viedie vadītāja palīgi. Ir atjaunināta arī multivides sistēma, kurai tagad ir labāks augstas izšķirtspējas ekrāns.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив