Kia EV6 pārdošana sāksies līdz gada beigām

Kia EV6 ir jauns elektriskais hečbeks no Dienvidkorejas, kuram vajadzētu nonākt pārdošanā līdz šī gada beigām. Modelis pircējiem piedāvās pievilcīgus tehniskos parametrus, kā arī modernu izskatu, kas veidots ar nelielu minimālisma uzliesmojumu. Tālāk mēs detalizēti runāsim par gaidāmo elektromobili.
Pāris elektromotoru ar kopējo jaudu aptuveni 300 ZS nekavējoties darbosies kā automašīnas spēka agregāts. Tomēr interesantākie parametri ir hečbeka litija jonu akumulators, kas spēj nodrošināt auto līdz pat 528 kilometriem WLTP standarta.

Tajā pašā laikā akumulatora dizains atbalsta ātrās uzlādes funkciju, kas ļaus piepildīt līdz pat 80 procentiem no ietilpības tikai 18 minūtēs. Aprīkojuma ziņā Kia EV6 būs lieliska multimediju sistēma, trīs zonu klimata kontrole, daudzfunkcionāla stūre un neskaitāmi vadītāja palīgi.
Interjers, tāpat kā modeļa ārpuse, veidots minimālisma stilā, taču šeit tas ir ļoti mērens. Auto iepriecinās ar izciliem diskiem, elegantu virsbūves elementu apzīmogošanu, kā arī plašu virsbūves krāsošanas toņu klāstu.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив