Kia Mohave iegādājās sešvietīgu versiju

Jau vecais apvidus auto Kia Mohave beidzot ieguvis sešvietīgo versiju, kas cita starpā tiks iezīmēta ar jaunu spēka agregātu, kā arī virkni papildu jauninājumu. Tajā pašā laikā modeļa izmaksām dažādos tirgos vajadzētu uzlēkt par 15-20 procentiem, kas nav nemaz tik maz. Iepazīsimies ar šo daudzsološo jaunpienācēju starp bezceļu modeļiem kopā.
Jaunā versija tiek saukta par Premium +, un tā atšķiras ne tikai ar papildu trešās sēdekļu rindas klātbūtni un pietūkušiem virsbūves izmēriem, bet arī ar veselu virkni kosmētikas jauninājumu. Lielākā daļa jauno funkciju uzlabo vadītāja un pasažieru komfortu, ļaujot justies lieliski pat uz nelīdzenumiem ārpus pilsētas.

Galvenā inovācija bija lieliska multivides sistēma ar lielu 13 collu skārienekrānu. Turklāt tika nomainīti pilnīgi visi sēdekļi, kas tagad ir kļuvuši daudz ērtāki. Kopumā interjers ir pārveidots, izmantojot kvalitatīvus materiālus, tostarp plastmasu.
Modeļa eksterjerā ir daži jauninājumi, kurus pārstāv papildus elektriskā jumta lūka automašīnas jumtā, vieglmetāla diski, jauna optika un visuresošais radiatora režģis, kur gan bez tā. Kopumā modelis izrādījās ārkārtīgi pievilcīgs un funkcionāls, un tāpēc tas būs pieprasīts.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив