Kia Soul EV koncepts paliks koncepts

Augustā prezentētais Kia Soul EV koncepts paliks kā eksperimentāls modelis bez nākotnes. Interesantu automašīnu sirsnīgi uzņēma specializētā prese, un daudzi izcilie žurnālisti pauda pārliecību, ka modelis nonāks masveida ražošanā, taču tas nenotika. Neraugoties uz skumjām ziņām no Kia, koncepta izstrādnes nenonāks velti, bet tiks izmantotas citos kompānijas modeļos.
Vēlreiz atgādināsim par šo visādā ziņā patīkamo jaunumu, kas piedāvāja izmantot saules enerģiju optikas un palīgierīču darbināšanai, kā arī izcēlās ar elegantu dizainu. Automašīnas jumtā tika iebūvēti saules paneļi, kas uzglabāja elektroenerģiju nelielā akumulatorā.

Modeļa izskatu iedvesmojuši labākie minimālisma virziena pārstāvji. Automašīna piedāvāja gludu optiku, futūristiska dizaina riteņus, daudz zīmogu, kā arī dažādas mazas funkcijas, piemēram, interesantus durvju rokturus un regulējamus atpakaļskata spoguļus.
Daudzas tehnoloģijas, visticamāk, pāriet no koncepcijas uz Dienvidkorejas zīmola sedanu un krosoveru nākamajām paaudzēm, tāpēc jums nevajadzētu būt sarūgtinātam par Kia Soul EV atcelšanu. Turklāt ir jāattīsta ideja par saules paneļiem, jo īpaši ņemot vērā pieaugošo elektrisko transportlīdzekļu skaitu.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив