Kia Sportage iepriecinās šasiju pēc atjaunināšanas

Jaunais Kia Sportage ir parādījies izstāžu zālēs pēc atjauninājuma, kas ietekmējis daudzus automašīnas aspektus. Neskatoties uz uzlabojumu nopietnību, Kia Sportage pārstāv arī modeļa piektās paaudzes versija, kas sērijā tika izlaista 2020. gada sākumā. Beidzot uzzināsim, ar kādām jaunām funkcijām šis labais krosovers mūs var iepriecināt.
Modelis joprojām ir aprīkots ar benzīna dzinēju līniju ar vidējo jaudu ap 180 ZS. Tomēr starp dzinējiem, kas dod priekšroku benzīnam, savu ceļu attārpojis arī vienīgais dīzeļdzinējs ar 186 ZS. un 417 ņūtonmetru griezes moments. Visi Sportage motori darbojas ar mehāniku vai automātiku, kas atbalsta visu riteņu piedziņu.

Kas attiecas uz jauno šasiju, tā ir izgatavota, ņemot vērā papildu testus un lietotāju atsauksmes. Piekare ir kļuvusi daudz mīkstāka, kā arī pievienoja automašīnai stabilitāti asu pagriezienu laikā. Turklāt tika nomainīta platformas aizmugurējā konstrukcija, kas tagad balstās uz četrām, nevis divām svirām.
Kopumā modelis saņēma cienīgu atjauninājumu, kas, mēs esam pārliecināti, patiks visiem jauno automašīnu pircējiem. Jebkurā gadījumā lieliskais pārdošanas līmenis liecina par modeļa popularitāti, kas pēc tehniskā un kosmētiskā atjauninājuma noteikti pieaugs.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив