Kia Telluride bagātināts ASV tirgū

Jaunais Kia Telluride, kas 2022. gada sākumā papildināja Dienvidkorejas koncerna modeļu klāstu ASV, saņēma labu atjauninājumu. Tajā pašā laikā kļuva pieejamas papildu iespējas visos automašīnas aprīkojuma līmeņos, tostarp LS un S sākotnējās versijās. Vienlaikus nedaudz pieauga arī jaunuma izmaksas, kas, ņemot vērā ļoti iespaidīgo jauninājumu sarakstu , ir vairāk nekā pieņemams.
Tajā pašā laikā jaunus dzinējus saņēma tikai krosovera augstākās versijas. Tātad M versija saņēma ļoti griezes momentu V6 ar 295 ZS. un 355 ņūtonmetru griezes moments. Kas attiecas uz pārnesumkārbu, pircējiem joprojām ir pieejama mehānika vai septiņu pakāpju automāts. Taču ir vairāk pārvietošanās veidu un jauna multimediju sistēma.

Arī modeļa dizains ir piedzīvojis dažas izmaiņas. Svaiga LED optika, diski un daži interjera dizaina elementi iepriecinās pircējus ar modernu izskatu. Jāpiebilst, ka auto izskats ir kļuvis daudz jaukāks par pašreizējo versiju, tāpēc tas neapšaubāmi ietekmēs tā popularitāti.
Atjauninātajam Kia Telluride vajadzētu parādīties pārdošanā līdz šī gada beigām. Auto sola daudz jauninājumu, tāpēc pircējiem būs ar ko attaisnot paaugstināto cenu. Atgādinām, ka krosovers tiek pārdots ASV tirgū, Eiropā un daudzās citās valstīs.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив