Auto spogulis ar DVR

 
Ir pagājuši tie laiki, kad autobraucējiem savā automašīnā bija jāinstalē vienlaikus vairākas atsevišķas ierīces, piemēram, DVR, GPS navigators u.c.

Bieži vien šīs ierīces tika uzstādītas uz vējstikla vai paneļa. No tiem nāca vesela kaudze vadu. Tas, protams, nepiedeva komfortu automašīnā, un ievērojami ierobežoja vadītāja redzamību.Šodien ierastā salona spoguļa vietā var uzstādīt spoguli, kurā jau ir iebūvēts reģistrators. Šī ierīce praktiski neatšķiras no parastā spoguļa. Reģistrētāja kameras objektīvs nedaudz izvirzīts no spoguļa korpusa aizmugures un nav uzkrītošs. Attēls no šīs kameras tiek parādīts uz monitora, kas uzstādīts spoguļa loksnē.Ierīce ir ārkārtīgi kompakta, taču pēc īpašībām tas nekādā ziņā neatpaliek no parastā DVR. Visbiežāk monitora izmērs, kas aprīkots ar atpakaļskata spoguli ar reģistratoru, svārstās no 4 līdz 7 collām pa diagonāli.

Taču pilnīgi pietiek ar ierakstītā materiāla kontroli, vai nepieciešamības gadījumā apskatīt esošo ierakstu.. Šādai iekārtai ir vairāki dizaini. To var uzstādīt parastā salona spoguļa vietā, to var izgatavot pārklājuma veidā uz salonā esoša spoguļa. Papildus reģistratoram spogulī var iebūvēt navigatoru un radara detektoru. Pretējā gadījumā visas DVR īpašības ir raksturīgas ierīcei, kas uzstādīta spogulī. Izvēloties tādu ierīci kā spoguļu reģistrators, jums jāpievērš uzmanība vairākām pamatīpašībām. Pirmkārt, uz tiem var attiecināt skata leņķi. Optimāli tam vajadzētu būt 110˚ 140˚. Tālāk jums jāpievērš uzmanība kameras izšķirtspējai. Tam jābūt vismaz 1080 pikseļiem un vēlams Full HD. Šie apstākļi ļauj iegūt augstas kvalitātes attēlu pat slikta apgaismojuma apstākļos. Jums jāpievērš uzmanība tam, kāds kodeks tiek izmantots reģistratūrā. Kodeks H.264 ir nepieciešams labai ierakstīšanas kvalitātei un vietas taupīšanai atmiņas kartē.Liela nozīme ir arī monitora izmēram. Ir spoguļi ar miniatūru monitoru 2,5 un nedaudz vairāk pa diagonāli. Iespējams, ka pietiks ar reģistratūras ieraksta apskati, taču monitoru izmantot citiem nolūkiem būs sarežģīti. Tāpēc vēlams izvēlēties spoguli ar iebūvētu ierakstītāju, kura monitora izmērs pa diagonāli ir 6 collas.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив