Kia K9 būtiski atjaunināts interjers

Lieliskais Kia K9 sedans nesen iepazīstināja ar jaunu atjauninātā interjera versiju, kas saņēma svaigu digitālo paneli, uzlabotus priekšējos sēdekļus, kā arī veselu kaudzi jaunu komforta iespēju vadītājam un pasažieriem. Tajā pašā laikā automašīnu joprojām nenovērtē pircēji, kuri dod priekšroku pazīstamiem zīmoliem, piemēram, tam pašam Lexus.
Mūsdienu interjera centrālais elements, protams, ir multimediju sistēma. Šeit tam ir iespaidīgs ekrāns, gandrīz 15 collas, kā arī labs vadītāja palīgu komplekts, braukšanas režīmi un uz ceļa noderīgas aplikācijas.

Ir arī citi jauninājumi. Jo īpaši varam izcelt jaunos priekšējos sēdekļus ar sānu atbalstu mugurai, kas pārklāti ar izcilu audumu. Bija arī uzlabota klimata kontrole, papildu drošības spilveni, bezvadu uzlāde viedtālrunim vai planšetdatoram, kā arī vesela kaudze mazu, bet ne mazāk patīkamu jauninājumu.
Auto tiek piegādāts uz daudzām pasaules valstīm, tostarp ASV un Eiropu, tomēr pat ar vērienīgu reklāmas uzņēmumu viņam pagaidām neklājas īpaši labi. Tomēr Korejas autoražotājs daudz zina par mārketingu, un tāpēc augstākās klases sedana un tā nākamo paaudžu panākumi ir tikai laika jautājums.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив