Sēdekļu pārvalki

Mēs daudz laika pavadām automašīnā, braucot uz darbu, apmeklējot draugus un dodoties vēl daudz kur citur. Daudzi cilvēki automašīnā dzer kafiju vai gāzēto ūdeni, daži pat ēd. Turklāt automašīnas tiek izmantotas mājdzīvnieku un sporta piederumu pārvadāšanai. Tādēļ automašīnu sēdekļu apdari var diezgan ātri nosmērēt. Lai izvairītos no traipiem, netīrumiem un nodiluma, jūs var iegādāties aizsargājošus sēdekļu pārvalkus. Šādi aksesuāri palīdz uzturēt jūsu automašīnas sēdekļus tīrus un koptus, un tie ir īpaši noderīgi automašīnās, kuras tiek ekspluatētas diendienā, tostarp uzņēmumu darba automašīnās, taksometros un ģimenes automašīnās. Turklāt tie ir ievērojami lētāki, nekā rūpnīcas apdare, un tos var bez papildu problēmām aizstāt.  


Pēc ražošanas materiāla ir pieejami tekstila, mākslīgās ādas un pat dabīgās ādas un kažokādu sēdekļu pārvalki. Pēdējie divi ir visdārgākie. Ādas sēdekļu pārvalki piešķir tiem pievilcīgu izskatu. Kažokādu pārvalkus izmanto aukstā sezonā, it īpaši valstīs ar garām un aukstām ziemām. Tekstila pārvalki ir paši lētākie, tādēļ tos var mainīt ik pēc dažiem gadiem. Visi šie pārvalki parasti tiek tirgoti pa pāriem (tikai priekšējiem sēdekļiem) vai komplektos (visiem salona sēdekļiem).  


Sēdekļu pārvalki var būt arī universāli vai izstrādāti konkrētam automašīnas modelim (specializēti). Pirmo veidu bieži pārstāv T-kreklu formas pārvalki. Šie lētie pārvalki der jebkuram modelim, taču neaizsargā no jebkāda veida piesārņojuma. Otrais veids tiek ražots saskaņā ar visiem transportlīdzekļa sēdekļu parametriem un izskatās kā rūpnīcā uzstādītie. Turklāt šādi pārvalki var uzlabot sēdekļu ekspluatācijas īpašības, pievienojot papildu jostas zonas vai sānu atbalstu vai pat veicot masāžas funkciju. Vēl viena kategorija ir mājdzīvniekiem piemērotie sēdekļu pārvalki. Šie praktiskie aksesuāri ir izgatavoti šūpuļtīklu, platu paklāju vai mīkstu kastu veidā, kas aizsargā ne vien jūsu sēdekļus, bet arī mājdzīvnieku, tostarp mazo šķirņu suņus.  

Padomi izvēles veikšanai 

Atcerieties, ka, ja jūsu automašīna ir aprīkota ar sānu drošības spilveniem, kas uzstādīti priekšējo sēdekļu atzveltnēs, jums ir jāiegādājas sēdekļu pārvalki, kas īpaši piemēroti drošības spilvenu atvēršanai - tiem ir speciāli atvērumi vai atloki, kā arī SRS vai Airbag marķieri sānos. 

 

Ja jums ir nepieciešams automašīnas sēdeklis savam Kia, meklējiet euautodalas.


LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив