Kia Sportage gatavs uzsākt Eiropā


Jaunais Kia Sportage jau ir gatavs uzsākt Eiropas tirgū. Piektā paaudze crossover nonāks pārdošanā jau pašā sākumā 2022. un priecēs pircējus ar lielisku interjeru, lielisku ārpusi un vairāki citi tikpat iespaidīgs funkcijas. Vispār, Kia ir nopietni vērsta rietumu tirgos, un gatavo vairākus interesantus modeļus, kas parādīsies tuvākajā nākotnē.

LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Niro ir mainījusies nākamās paaudzes


Diezgan labs kompakts krosovers Kia Niro ir aizstāts otro paaudzi. Modelis ir pierādījis sevi arī rietumu tirgū, pateicoties tās pieņemamu kvalitāti meistarība un interesantu dizainu. Tā rezultātā, Kia priekšniekiem deva go-uz priekšu, lai izstrādātu jaunas paaudzes krosoveru, kas iepriecinās pircējus ar nedaudz lielāku komfortu un iespējām.

LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia K9 būtiski atjaunināts interjers


Lieliskais Kia K9 sedans nesen iepazīstināja ar jaunu atjauninātā interjera versiju, kas saņēma svaigu digitālo paneli, uzlabotus priekšējos sēdekļus, kā arī veselu kaudzi jaunu komforta iespēju vadītājam un pasažieriem. Tajā pašā laikā automašīnu joprojām nenovērtē pircēji, kuri dod priekšroku pazīstamiem zīmoliem, piemēram, tam pašam Lexus.
LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Telluride bagātināts ASV tirgū


Jaunais Kia Telluride, kas 2022. gada sākumā papildināja Dienvidkorejas koncerna modeļu klāstu ASV, saņēma labu atjauninājumu. Tajā pašā laikā kļuva pieejamas papildu iespējas visos automašīnas aprīkojuma līmeņos, tostarp LS un S sākotnējās versijās. Vienlaikus nedaudz pieauga arī jaunuma izmaksas, kas, ņemot vērā ļoti iespaidīgo jauninājumu sarakstu , ir vairāk nekā pieņemams.
LV / Kia
Lasīt tālāk