Kia K5 saņēma visaptverošu atjauninājumu


Labs biznesa sedans Kia K5 nesen saņēmis diezgan nozīmīgu atjauninājumu, ko var saukt par restyling. Modelis ir vispusīgi atjauninājis savu izskatu, kā arī saņēmis vairākus jaunus dzinējus savā dzinēju rindā. Protams, tas viss ietekmēja automašīnas cenu, taču lojālie Korejas zīmola pircēji ir gatavi piemaksāt par uzlabotu kvalitātes līmeni.
LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Stinger iegūs Kia Connect sistēmu


Pārveidotais Kia Stinger, kas šopavasar saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu, beidzot tiks oficiāli savienots ar jauno Kia Connect sistēmu, kas ļauj saņemt programmatūras atjauninājumus “pa gaisu”, neapmeklējot servisa centrus. Turklāt sistēmā ir iekļautas vairākas citas noderīgas iespējas, par kurām mēs runāsim šajā ziņā.
LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Sportage gatavs uzsākt Eiropā


Jaunais Kia Sportage jau ir gatavs uzsākt Eiropas tirgū. Piektā paaudze crossover nonāks pārdošanā jau pašā sākumā 2022. un priecēs pircējus ar lielisku interjeru, lielisku ārpusi un vairāki citi tikpat iespaidīgs funkcijas. Vispār, Kia ir nopietni vērsta rietumu tirgos, un gatavo vairākus interesantus modeļus, kas parādīsies tuvākajā nākotnē.

LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Niro ir mainījusies nākamās paaudzes


Diezgan labs kompakts krosovers Kia Niro ir aizstāts otro paaudzi. Modelis ir pierādījis sevi arī rietumu tirgū, pateicoties tās pieņemamu kvalitāti meistarība un interesantu dizainu. Tā rezultātā, Kia priekšniekiem deva go-uz priekšu, lai izstrādātu jaunas paaudzes krosoveru, kas iepriecinās pircējus ar nedaudz lielāku komfortu un iespējām.

LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia EV9 būs jaunais izstādes auto


Jaunais Kia EV9 beidzot tiek atklāts sabiedrībai īsā, bet ļoti saistošā teaser video. Viņa kadros viņi parādīja SUV šiko ārpusi, kā arī īsi demonstrēja minimālistisko un moderno automašīnas interjeru. Kopumā modelis izskatās ļoti interesants, ņemot vērā nestandarta pieeju tā dizainam.

LV / Kia
Lasīt tālāk