Kia K9 būtiski atjaunināts interjers


Lieliskais Kia K9 sedans nesen iepazīstināja ar jaunu atjauninātā interjera versiju, kas saņēma svaigu digitālo paneli, uzlabotus priekšējos sēdekļus, kā arī veselu kaudzi jaunu komforta iespēju vadītājam un pasažieriem. Tajā pašā laikā automašīnu joprojām nenovērtē pircēji, kuri dod priekšroku pazīstamiem zīmoliem, piemēram, tam pašam Lexus.
LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Telluride bagātināts ASV tirgū


Jaunais Kia Telluride, kas 2022. gada sākumā papildināja Dienvidkorejas koncerna modeļu klāstu ASV, saņēma labu atjauninājumu. Tajā pašā laikā kļuva pieejamas papildu iespējas visos automašīnas aprīkojuma līmeņos, tostarp LS un S sākotnējās versijās. Vienlaikus nedaudz pieauga arī jaunuma izmaksas, kas, ņemot vērā ļoti iespaidīgo jauninājumu sarakstu , ir vairāk nekā pieņemams.
LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Soul EV koncepts paliks koncepts


Augustā prezentētais Kia Soul EV koncepts paliks kā eksperimentāls modelis bez nākotnes. Interesantu automašīnu sirsnīgi uzņēma specializētā prese, un daudzi izcilie žurnālisti pauda pārliecību, ka modelis nonāks masveida ražošanā, taču tas nenotika. Neraugoties uz skumjām ziņām no Kia, koncepta izstrādnes nenonāks velti, bet tiks izmantotas citos kompānijas modeļos.
LV / Kia
Lasīt tālāk

Kia Mohave iegādājās sešvietīgu versiju

Jau vecais apvidus auto Kia Mohave beidzot ieguvis sešvietīgo versiju, kas cita starpā tiks iezīmēta ar jaunu spēka agregātu, kā arī virkni papildu jauninājumu. Tajā pašā laikā modeļa izmaksām dažādos tirgos vajadzētu uzlēkt par 15-20 procentiem, kas nav nemaz tik maz. Iepazīsimies ar šo daudzsološo jaunpienācēju starp bezceļu modeļiem kopā.
LV / Kia
Lasīt tālāk