KIA Edition Plus sērija parāda jauno aparatūru

Nesen izdotā KIA Edition Plus sērija iepriecina zīmola cienītājus ar labu jauna aprīkojuma komplektu. Šīs versijas publicēšana bija paredzēta laikā, lai tā sakristu ar UEFA Eiropas līgu, un piedāvāja klientiem cenu un kvalitātes ziņā izdevīgāku iespēju. Neskatoties uz interesantajiem komponentiem, sērija tiek izlaista tikai ierobežotā tirāžā.

Pirmkārt, jāatzīmē modeļi, kas ir iekļauti šajā numurā. Tie ir Soul, Cerato un Sportage. Katrs no tiem būs aprīkots ar 8 collu displeju ar Apple CarPlay vai Android Auto savienojumu. Ne lielākais ekrāns joprojām ir izrāviens, jo agrāk tajā pašā Dvēselē bija pieticīgs 3,8 collu vienkrāsains ekrāns.

Kas attiecas uz spēkstacijām, mūs gaida divi jauni dzinēji. Pirmais - 123 spēcīgs 1,6 AT Comfort, bet otrs 150 spēcīgs AT Luxe. Abiem modeļiem ir laba dinamiskā veiktspēja, un tie atsvaidzina KIA sastāvu. Patīkami ir arī 18 collu riteņi, patīkami sliekšņi un buferi, kā arī izšūšana uz labi izstiepta interjera.
Ārēji automašīnas praktiski nemainījās. Mēs tikai nedaudz strādājām pie optikas, uzstādot uzlabotus LED lukturus. Protams, mēs neaizmirsām pievienot rindas sensorus un kameru braukšanai atpakaļgaitā.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив