Kia Sorento brauca pa ASV nacionālajiem parkiem

Augstas kvalitātes apvidus auto Kia Sorento, kas būvēts uz N3 platformas, ar ralliju trāpīja ASV lielākajos nacionālajos parkos, lai demonstrētu modeļa moderno elektroniku un uzlabotās braukšanas īpašības. Šo darbību veica lielā SEMA automašīnu dīleris, kas ar šādiem pasākumiem bieži spēlē sabiedrību.
Darbība noteikti nāca par labu Kia, kas tikko ieviesa vairākus jaunus Sorento modeļus. Jaunākās paaudzes automašīnai ir palielināts riteņa diametrs, stilīgs lakojums un vairākas iespējas, kas palīdzēs, braucot bezceļa apstākļos.

Jo īpaši modeli, kas piedalās rallijā, īpaši modificēja LGE-CTE Motorsports tūninga studija, kas atrodas Kalifornijā. Protams, šis modelis netiks ražots sērijveidā, taču automašīnas pamataprīkojums daudz neatšķiras no sabiedrībai demonstrētā prototipa.
Atgādinām, ka transportlīdzeklis ir aprīkots ar 2,5 T-GDi Smartstream dzinēju ar 285 ZS jaudu un 421 Nm griezes momentu. Izvēli nodrošina astoņu joslu automātiskā robotizācija vai sešpakāpju mehānika. Brauciens, protams, ir pilns.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив