Kia Sportage gatavs uzsākt Eiropā

Jaunais Kia Sportage jau ir gatavs uzsākt Eiropas tirgū. Piektā paaudze crossover nonāks pārdošanā jau pašā sākumā 2022. un priecēs pircējus ar lielisku interjeru, lielisku ārpusi un vairāki citi tikpat iespaidīgs funkcijas. Vispār, Kia ir nopietni vērsta rietumu tirgos, un gatavo vairākus interesantus modeļus, kas parādīsies tuvākajā nākotnē.


Zem pārsega jaunumu ir līnija svaigu benzīna dzinēju, visspēcīgākais, kas ražo līdz 190 ZS. jauda. Tas nav tik daudz par pilntiesīgu krosoveru, tomēr uzņēmuma mērķis ir ekonomikas un praktiskiem modeļiem, kurās nav vieta ārkārtīgi rijīgs dzinēju opcijām.

Attiecībā uz nosūtīšanu, šeit tradicionālie mehānika un sešpakāpju automātisko, kas izstrādāti saskaņā ar jaunu, vēl nav pilnībā pārbaudīta tehnoloģija, būs pieejami izvēlei pircējiem. Tajā pašā laikā, automātiskā pārnesumkārba var sadalīt vilces visiem riteņiem, kas nodrošina modeli ar pilntiesīgu pilnpiedziņu.

Kā jau tika minēts iepriekš, tad Kia Sportage būs pieejama pārdošanā 2022. gada janvārī. Attiecībā uz ASV tirgu, šeit atbrīvošana tika atlikta, lai agrā pavasarī, jo ir zināmas grūtības ar automašīnu ārzemēs piegādi.

LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив