Kia Concept EV9 runā par elektrisko nākotni

Pagājušajā nedēļā iznāca interesants Kia koncepts. Runa ir par Kia Concept EV9 modeli, kas ir perspektīvs elektromobilis, kas turpina Hyundai Ioniq 7 idejas. Auto ir brīnišķīgs mūsdienīgs dizains un labi tehniskie dati. Iesim kārtībā un runāsim par visiem jaunuma aspektiem.
Galvenais jauninājums salīdzinājumā ar to pašu Ioniq būs pievienotais autopilots ar jaudīgu lidaru un uzlabotiem vadītāja palīgiem. Šī tehnoloģija šobrīd tiek aktīvi izstrādāta, tāpēc tā tika pievienota pašreizējam konceptauto, lai demonstrētu pašreizējās iespējas.

Runājot par tehniskajiem parametriem, zem šī elektromobiļa pārsega atrodas divi motori ar kopējo jaudu 230 kW. vai 313 ZS Kā redzams, nekāds izrāviens jaudas ziņā nav gaidāms, tomēr dzinējus darbina 800 voltu augstsprieguma akumulators, kas ļauj izmantot teju visu vilces spēku jau no paātrinājuma brīža.
Jaunuma izskats ir veidots gaidītajā minimālisma stilā un izskatās, atklāti sakot, diezgan jauki. Prieks arī par interjeru, izgatavots gaišās krāsās. Ir liela ekrāna multimediju sistēma, daudzfunkcionāla stūre un digitālais informācijas panelis.
LV / Kia
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив